انجمن علمی دانشکده شیمی


بازدید از کارخانه صباباتریگروه صنعتي شهيد درخشان (نور) تحت پوشش شركت توسعه منابع انرژي توان ، وابسته به وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح ، در حال حاضر بزرگترين توليد كننده باتري خودرو در خاورميانه بوده كه در سال 1362 به بهره‌برداري رسيده است . ماموريت اوليه اين گروه توليد باتري راه انداز خودرويي از ظرفيتهاي 36 الي 99 آمپر ساعت بوده كه در زمان جنگ تحميلي برآورده نمودن نياز نيروهاي مسلح و بازار داخلي از اولويت هاي اين گروه به شمار مي رفت. در سال 1378 و با آغاز مطالعات اوليه ، توسعه گروه در دستور كار قرار گرفته و در آبان ماه 1381 و طي يك برنامه 5 ساله طرح توسعه باتري راه انداز با هدف كمي و كيفي محصولات و منطبق با تكنولوژي روز دنيا آغاز بكار نمود كه اين پروژه عظيم در مرداد ماه سال 1386 توسط مقام محترم وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح افتتاح گرديد.

مشتريان عمده اين گروه صنايع خودروساز داخلي (ايران خودرو ، سايپا ، گروه بهمن و ...) و در بازارهاي خارجي عمدتاً كشورهاي همجوار مي باشند. همچنين اين گروه با بيش از 3000 نمايندگي فروش در سراسر كشور ، بزرگترين شبكه توزيع باتري در كشور محسوب مي شود.

این سازمان با صمیمیت و تفکر خدمت، مطالب گران بها و ارزشمندی را به بازدید کنندگان عرضه نمود. در این بازدید که در تاریخ 17 آذر صورت گرفت، جناب آقای دکتر علی غفاری نژاد( از اساتید دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت) دانشجویان را همراهی نمودند و تجربیات ارزشمند خود را در اختیار دانشجویان قرار دادند.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

کارخانه صباباتری

Image

تاریخ برگزاری

چهارشنبه

۱۳۹۵ / ۰۹ / ۱۷

Image

تعداد شرکت کنندگان

15 نفر

Image

ساعت برگزاری

14 : 00 - 08 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده شیمی

تصاویر رویداد