انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک


دوره آموزشی متلبمتلب یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. این نرم افزار که از محصولات شرکت مت‌ورکس است، برای گروه‌های مختلف مهندسان رشته‌های مختلف از جمله مهندسی برق، مکانیک، رایانه و کاربرد بسیاری دارد.

به دلیل اهمیت ویژه نرم افزار متلب برای تمامی دانشجویان مهندسی مکانیک و همچنین نیاز دانشجویان به این نرم افزار جهت انجام پروژه­های متعدد درسی در دروس مختلف مقطع کارشناسی، انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران با تجربه دوره تابستانی متلب، تصمیم به برگزاری مجدد این دوره گرفت.

این دوره 16 ساعته که با استقبال دانشجویان همراه بود، در تاریخ 12 آذر ماه سال 1396 با تدریس دکتر حق بیگی شروع شد و در 8 جلسه دو ساعته، روزهای یکشنبه و سه شنبه برگزار می شود.

سرفصل­های دوره به شرح زیر می­باشد:

آشنایی با محیط متلب، کار با ماتریس­ها و عملیات ریاضی، انواع داده در متلب، گرافیک و ترسیم نمودار، مدیریت فایل­ها و اطلاعات، حل معادلات جبری و ریشه یابی، اعداد تصادفی و محسبات و تحلیل آماری، انتگرال­گیری و مشتق­گیری عددی، محاسبات نمادین، درون­یابی و تقریب تابع و برازش منحنی، بهینه سازی کلاسیک

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

سایت دانشکده مکانیک

Image

تاریخ برگزاری

یکشنبه

۱۳۹۶ / ۰۹ / ۱۲

Image

تعداد شرکت کنندگان

20 نفر

Image

ساعت برگزاری

19 : 00 - 17 : 00

Image

ارایه دهنده

دکتر حق بیگی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک

تصاویر رویداد