انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک


سلسله نشست های ارتباط با صنعتیکی از نکته های مهمی که درباره تحصیل دانشجویان کمتر به آن بها داده می شود، آینده شغلی دانشجویان است. در دانشگاه های مختلف، برای پاسخگویی به این نیاز دوره های مختلف و متنوعی برگزار می شود و در برخی رشته ها نیز کارآموزی جزئی از واحد های درسی دانشجویان به شمار می آید. با این وجود، با توجه به افزایش جمعیت تحصیل کرده و نبود شغل کافی، نیاز به ایجاد گفتمان کارآفرینی و پیوند تحصیل با بازار کار، بیش از پیش احساس می گردد و باید بیشتر به این موضوع بها داده شود.

در همین راستا انجمن علمی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران به منظور توسعه این گفتمان، تصمیم به برگزاری جلسه ای از سلسله نشست های ارتباط با صنعت گرفت. این رویداد که با همکاری موسسه توسعه کارآفرینی حکمت و گروه نجم برگزار گردید، با استقبال دانشجویان رشته های مختلف همراه بود.

میهمانان این دوره، مهندس احمد مجیدی، مشاور وزیر راه و شهرسازی، و مهندس سید محمود علمایی، مدیر کل مهندسی عمران سازمان بنادر و دریانوردی بودند که تجربیات خویش را در صنعت عمران در اختیار دانشجویان قرار دادند. در انتهای جلسه نیز، فرصت پرسش و پاسخ برای دانشجویان فراهم گردید تا به ابهامات ایشان پاسخ داده شود.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

آمفی تئاتر دانشکده مکانیک

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۶ / ۰۷ / ۱۷

Image

تعداد شرکت کنندگان

100 نفر

Image

ساعت برگزاری

15 : 00 - 13 : 00

Image

ارایه دهنده

مهندس احمد مجیدی-مهندس سید محمود علمایی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک

سخنران
تصاویر رویداد