انجمن علمی دانشکده مهندسی خودرو


سمینار معرفی ساختار تحقیق و توسعه شرکت بی ام واین سمینار با حضور دکتر سید محمد حسین حسینی از دانش آموختگان ایرانی کارشناسی خود را در دانشگاه شاهرود و کارشناسی ارشد خود را در مالزی و دوره دکترای خود را در دانشگاه ماگدبورگ آلمان و دوره پست دکترای خود را در دانشگاه روشتوک آلمان گذراندند. پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی به عنوان مهندس توسعه و کنترل کیفیت در انستیتوی تحقیقات و آزمایش مواد جمهوری فدرال آلمان همکاری کرده و هم اکنون در گروه خودروسازی بی ام و آلمان مشغول به کار شدند.

 در این رویداد به همراه جمعی از اساتید دانشکده مهندسی خودرو و شرکت کنندگان در سطح استان تهران و نمایندگان تعدادی از شرکت های خصوصی و دولتی در محل سالن کنفرانس دانشکده مهندسی خودرو برگزار گردید. در ابتدا ایشان با متد شرکت بی ام و از حاضرین درباره موضوعات مورد علاقه شان از این سمینار پرسیدند و در ادامه به توضیح هریک از موضوعات مذکور پرداختند. ایشان مختصری درباره بخش های این شرکت و مکان های خاص در برقراری ارتباط و مذاکره با نمایندگان دیگر شرکت ها و موسسات صحبت کردند؛

 

این سمینار با حضور آقای دکتر سید محمد حسین حسینی از دانش آموختگان ایرانی شاغل در گروه خودروسازی بی ام و آلمان به همراه جمعی از اساتید دانشکده مهندسی خودرو و شرکت کنندگان در سطح استان تهران و نمایندگان تعدادی از شرکت های خصوصی و دولتی در محل سالن کنفرانس دانشکده مهندسی

 

خودرو برگزار گردید. در ابتدا ایشان با متد شرکت بی ام و از حاضرین درباره موضوعات مورد علاقه شان از این سمینار پرسیدند و در ادامه به توضیح هریک از موضوعات مذکور پرداختند. ایشان مختصری درباره بخش های این شرکت و مکان های خاص در برقراری ارتباط و مذاکره با نمایندگان دیگر شرکت ها و موسسات صحبت کردند؛ در ادامه راه حل ارتباط دانشگاه و صنعت را برای ایران، در پیگیری بسیار در رسیدن به نتیجه مطلوب و شروع مذاکره و ارتباط با سطوح پایین سلسله مراتب شرکت مانند تکنسین ها و اپراتورهای دستگاه ها می دانستند، تا از این طریق امکان اقناع مدیران رده بالا و جلب اعتماد به همکاری با دانشگاه فراهم شود. هم چنین ایشان به ساختار تحقیقاتی و موضوعات روز این شرکت در بحث کلان­داده و آنالیز عمیق اشاره کرده و در انتهای جلسه به پرسش های مطرح شده از جانب حاضرین پاسخ دادند.

هم­چنین اطلاع­رسانی عمومی برای همه شرکت کنندگان از طریق کانال ارتباطی انجمن علمی خودرو و سامانه اینترنتی ثبت رویدادهای علمی کشور و چاپ و نصب پوستر در سطح دانشکده و دانشگاه انجام گردید. حضور در این رویداد برای شرکت­کنندگان رایگان بود.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

سالن کنفرانس دانشکده خودرو

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۶ / ۱۰ / ۱۱

Image

تعداد شرکت کنندگان

70 نفر

Image

ساعت برگزاری

15 : 15 - 13 : 00

Image

ارایه دهنده

دکتر سید محمد حسین حسینی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی خودرو

سخنران
تصاویر رویداد