انجمن علمی دانشکده مهندسی خودرو


رویداد کارآفرینی با معرفی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران به شرکت ایرتویا (نماینده تویوتا در ایران)دوره آموزشی مکانیک خودرو شرکت ایرتویا نماینده رسمی تویوتا در ایران با همکاری انجمن علمی دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت در محل این شرکت واقع در ابتدای جاده دماوند برگزار گردید.

در شروع روند همکاری این شرکت با انجمن علمی مهندسی خودرو، سرکار خانم گلچین، مسئول روابط عمومی و نماینده شرکت، به منظور استخدام مهندسین خودرو از دانش­آموختگان دانشکده مهندسی خودرو، در تعامل فی مابین شرکت ایرتویا و انجمن علمی دانشکده مهندسی خودرو جلسه­ای توجیهی با حضور مسئول امور آموزشی انجمن برگزار کردند. انجمن علمی پس از دریافت نامه درخواست همکاری از جانب شرکت مذکور اقدام به تبلیغات و درج آگهی در سطح دانشکده و اطلاع­رسانی در کانال تلگرام انجمن علمی دانشکده خودرو نموده، سپس رزومه­ دانشجویان متقاضی جمع­آوری و مطابق شرایط اعلام شده به نماینده شرکت ارسال شد.

از بین 12رزومه ارسال شده به خانم گلچین، 5 رزومه مورد قبول شرکت مذکور قرار گرفت. افراد پذیرفته شده آقایان حسین حسنپور، علی محمودی، محمدحسین تمنایی، محسن شیبانیان و حافظ صادقی از دانش­آموختگان دانشکده مهندسی خودرو بودند.

 دوره آموزشی در تاریخ 20/08/96 آغاز شد و پس از گذشت 8 هفته (ساعت کار از 8 صبح تا 17 عصر) در تاریخ 20/10/96 به پایان رسید. محوریت این دوره آموزشی در هر هفته به شرح زیر بود:

  1. آموزش رفتار سازمانی
  2. آموزش تئوری مکانیک خودرو مدرس: مهندس دلفانیان*
  3. آموزش انجین خودرو
  4. آموزش برق خودرو مدرس: مهندس نوری
  5. آموزش دینامیک خودرو مدرس: مهندس علیزاده
  6. آموزش مشتری­مداری و گارانتی
  7. آموزش بخش پذیرش
  8. کارگاه آموزش کار در محیط کارگاه

پس از اتمام دوره آموزشی در هر مقطع از شرکت کنندگان آزمون­های متنوعی به عمل آمده و پس از قبولی در آزمون­ها و مصاحبه­های تخصصی، نفرات برگزیده همکاری خود را با شرکت ایرتویا آغاز کردند.

*مهندس دلفانیان از دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد دانشکده خودرو علم و صنعت بودند که پروژه پایان­نامه خود را زیر نظر دکتر امیرحسن کاکایی، دانشیار دانشکده مهندسی خودرو گذرانده و هم­اکنون سرپرست تعمیرگاه شرکت ایرتویا هستند.

 

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

دفتر مرکزی شرکت ایرتویا

Image

تاریخ برگزاری

شنبه

۱۳۹۶ / ۰۸ / ۲۰

Image

تعداد شرکت کنندگان

7 نفر

Image

ساعت برگزاری

17 : 00 - 08 : 00

Image

ارایه دهنده

مهندس دلفانیان

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی خودرو

سخنران
تصاویر رویداد