انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران


سمینار ایمنی در برابر زلزلهبه مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله و لزوم توجه دانشجویان در زمینه زلزله انجمن علمی دانشکده‌ مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران سمینار ایمنی در برابر زلزله را برگزار نمود.

سمینار یاد شده با حضور جناب دکتر غلامرضا قدرتی عضو هیئت علمی و ریاست محترم دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت ایران ، دکتر مرتضی رئیسی دهکردی عضو هیئت علمی دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت ایران و جناب دکتر محمدحسین بازیار عضو هیئت علمی دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در روز دوشنبه  مورخ  11دی 96 از ساعت 13 تا 15 برگزار گردید که دانشجویان توانستند اطلاعات بسیار ارزنده‌ای را کسب کنند.

ابتدا جناب آقای دکتر غلامرضا قدرتی ریاست دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت ایران موضوعاتی در رابطه با زلزله های اخیر همراه با ارائه ی پاورپوینت بیان نمودند سپس جناب آقای دکتر بازیار به بررسی ساختار زمین  و علت وقوع زمین لرزه های اخیر پرداختند و در انتها جناب آقای دکتر رئیسی مطالبی را در زمینه ی بهبود استحکام سازه ها در برابر زلزله متذکر شدند.

این سمینار با استقبال بی نظیر دانشجویان سراسر کشور همراه بود و همچنین شهردار محترم شهر کرمانشاه در این سمینار حضور به هم رساندند.

همچنین بخش خبری شبکه 6 در این سمینار حضور داشتند و از برنامه گزارش کامل تهیه کردند.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

آمفی تئاتر شهید صرفی

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۶ / ۱۰ / ۱۱

Image

تعداد شرکت کنندگان

150 نفر

Image

ساعت برگزاری

15 : 00 - 13 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران

تصاویر رویداد