انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی


مراسم خوش آمد گویی به دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی ارشد و دکتریانجمن علمی مهندسی مواد در دوره شانزدهم در تاریخ 15 آبان‌ماه اقدام به برگزاری جشن معارفه ورودی‌های 96 نمود. اهداف این برنامه عبارت بودند از:

  1. ایجاد فضای صمیمی بین دانشجویان جدید الورود
  2. معرفی این انجمن برگزیده در سطح کشوری به دانشجویان
  3. بیان نکات آموزشی و قوانین انظباطی
  4. آشنایی دانشجویان با مسئولین دانشکده از جمله ریاست، معاونت آموزشی و همچنین مدیران محترم گروه‌های آموزشی دانشکده

مراسم در ساعت 13:00 با ورود دانشجویان به آمفی‌تئاتر دانشکده آغاز شد. در ابتدا آیاتی چند از کلام‌الله مجید قرائت و سپس سرود مقدس کشور عزیزمان ایران در سالن طنین انداز شد. در ادامه مراسم جناب آقای دکتر خاوندی، ریاست محترم دانشکده، سخنرانی خود را پیرامون معرفی دانشگاه، دانشکده، رشته و مختصری از قوانین و مسائل آموزشی ارائه کردند.

سپس جناب آقای دکتر رضوی، معاونت محترم آموزشی و بعد از ایشان جناب آقای دکتر افتخاری، معاونت محترم پژوهشی، صحبت های اولیه خود را با دانشجویان جدیدالورود مطرح کردند. لازم به ذکر است که در حین برنامه از اساتید و دانشجویان پذیرایی به عمل آمد.

پس از سخنرانی مسئولین دانشکده پیرامون مسائل آموزشی، در ادامه مراسم دکتر صادقی عضو هیئت علمی دانشکده مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت ایران به معرفی طرح دانشگاه ENSAM فرانسه پرداخته و نحوه ادامه تحصیل برای دانشجویان در آن دانشگاه را شرح دادند

لازم به ذکر است که در پایان مراسم پکی شامل یک فلش 8 گیگ حاوی دفترچه ASM، یک عدد لیوان، شماره دوم از دوره جدید نشریه‌ی رسانه مواد، بروشور معرفی دانشگاه،آیین نامه انضباطی، بروشور معرفی شورای صنفی و جداول درسی مرتبط با رشته و دانشکده به دانشجویان اهدا گردید.

در انتهای مراسم عکس یادگاری از اعضای انجمن گرفته شد.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

آمفی تئاتر دانشکده

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۶ / ۰۸ / ۱۵

Image

تعداد شرکت کنندگان

80 نفر

Image

ساعت برگزاری

15 : 00 - 13 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

تصاویر رویداد