انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


فراخوان همکاری در پروژه کتاب‌خونهیکی از اهداف انجمن علمی کامپیوتر، ایجاد فضای تیمی و پرانگیزه برای فعالیت هرچه بیشتر دانشجویان در زمینه کامپیوتر می‌باشد. یکی از اقداماتی که انجمن علمی در این راستا انجام داده است تعیین پروژه‌هایی است که تکمیل این پروژه‌ها بر عهده دانشجویان می‌باشد تا بتوان حتی اندکی به دانشجو فضا و انگیزه برای فعالیت داد.

پروژه کتاب‌خونه در اصل سایتی است که دانشجویان و اساتید می‌توانند وارد شوند و بررسی کنند چه کتاب‌هایی در کتاب‌خانه انجمن موجود است  و از طریق سایت کتاب مورد نیاز خود را انتخاب کنند و به کتاب‌خانه انجمن مراجعه کرده و کتاب را تحویل بگیرند، همچنین این سایت این وظیفه را بر عهده دارد که برای هر کتاب، بعد از قرض داده شدن آن مدت زمان معینی رو مشخص کند و به گیرنده  این زمان رو یادآوری کند و در صورت رد شدن از زمان مشخص اطلاع دهد که این کتاب موعدش به اتمام رسیده‌است و باید تحویل گرفته‌شود.  این پروژه می‌تواند در سطح تمام دانشگاه و در تمام انجمن‌های علمی و حتی کتابخانه‌های دانشکده‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به دلیل بزرگ بودن این پروژه در آینده‌ای نه چندان دور می‌توان برنامه‌ی اندروید این سیستم را نیز پیاده‌سازی کرد که دور از انتظار نیست.

این فراخوان که توسط انجمن علمی داده شد از دانشجویان مستعد درخواست کرد تا در آغاز و تکمیل این پروژه با انجمن علمی همکاری داشته باشند.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

دفتر انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

Image

تاریخ برگزاری

سه شنبه

۱۳۹۵ / ۰۴ / ۱۵

Image

تعداد شرکت کنندگان

0 نفر

Image

ساعت برگزاری

00 : 00 - 00 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

تصاویر رویداد