انجمن علمی گروه طراحی صنعتی


سلسله سمینار‌های دانشجویان طراحی صنعتی هرساله به منظور تبادل اطلاعات و بهره‌وری بیشتر از پژوهش‌های انجام شده دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد طراحی صنعتی طی چند جلسه سمینار های خود را ارائه میدهند. این جلسه در تاریخ دوشنبه هفتم اسفند ماه ساعت 09:00 الی 12:00 در آمفی تئاتر دانشکده معماری شهرسازی سمینار زیر نظر دکتر محسن صفاردزفولی،عضو هیئت علمی گروه طراحی صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

اسامی شرکت کنندگان در این سمینار به ترتیب زمان ارائه بهناز همدانی،مجتبی اسدی،حامد قربانی،مهسا حمیدی،داوود اردنجی،یوسف حاجی محمد زاده و عماد رضایت بودند.در طی سمینار پس از پایان ارائه‌ی هر مطلب دانشجویان سوالات مربوط به موضوع را مطرح کرده و در رابطه با هر موضوع حدود ده دقیقه صرف پرسش و پاسخ میشد موضوعات مطرح شده در در این سمینار به ترتیب دیزاین و طراحی محصولات پزشکی،نقش طراحی صنعتی در شکل‌گیری برند شهری،طراحی مولد،طراحی مبلمان شهری بر پایه مفاهیم سیمانتیکی،انرژی های تجدید پذیر در طراحی ،سینگولاریتی و دیزاینز آینده و در نهایت طراحی خوب در قرن 21 بودند.

.در پایان پس از ارائه‌ی کامل سمینارها دکتر حسن صادقی نائینی نیز نظر و نقد خود را در رابطه با موضوعات مطرح شده بیان نمودند و در نهایت این جلسه با پذیرایی از حضار به پایان رسید.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

آمفی تئاتر دانشکده معماری و شهرسازی

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۶ / ۱۲ / ۰۷

Image

تعداد شرکت کنندگان

30 نفر

Image

ساعت برگزاری

12 : 00 - 09 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی گروه طراحی صنعتی

تصاویر رویداد