انجمن علمی گروه طراحی صنعتی


دوره آموزشی نرم افزار photoshopاین دوره از تاریخ یکم آبان ماه آغاز شده و تا پایان ترم به مدت دوازده جلسه‌ی دو ساعته ادامه داشت.در این دوره تلاش شده است تا با توجه به اهمیت مبانی هنر های بصری و اهمیت آن در شیت بندی ارئه ی دروس، دانشجویان کار با ابزار های نرم افزار adobe photoshop یاد گرفته و از آن جهت ارائه‌ی دروس بهره ببرند.

در طی این دوره مباحث کار با ابزار و منوها،شیت بندی محصول،ادیت و روتوش عکس،طراحی بروشور  و ...با استفاده از ابزار وکتور مطرح شده است.همچنین مدرس این دوره مهدنس شقایق محمدی هستند. شقایق محمدی دانشجوی کارشناسی طراحی صنعتی،دارای سابقه ی تدریس نرم و مسلط به نرم افزار های adobephotoshop,flash animation,3D max,corel draw,adobe after effect و ...هستند.

 

شرکت کنندگان این دوره در هنگام ثبت نام 15 نفر بودند که تا پایان دوره‌ی آموزشی این تعداد به تعداد 12 نفر کاهش یافتند.همچنین لازم به ذکر است در پایان تمامی دوره های آموزشی انجمن علمی طراح صنعتی فرم های نظر سنجی مربوط به دوره ی آموزشی را در اختیار شرکت کنندگان قرار میدهند که نتیجه‌‌ی این نظر سنجی در رابطه با دوره ی آموزشی فتوشاپ دارای رضایتمندی چشمگیری بوده است.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

انجمن گروه طراحی صنعتی

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۶ / ۰۸ / ۰۱

Image

تعداد شرکت کنندگان

10 نفر

Image

ساعت برگزاری

15 : 00 - 13 : 30

Image

ارایه دهنده

شقایق محمدی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی گروه طراحی صنعتی

سخنران
تصاویر رویداد