انجمن علمی گروه طراحی صنعتی


نشست "گپ یازدهم"گپ برنامه ای است كه چندسالی از عمرش میگذرد و دغدغه آن از میان برداشتن فاصله بین دانشگاه و صنعت است.

در هر نشست گپ، یكی از فارغ التحصیلان طراحی صنعتی رو در روی دانشجویان این رشته قرار میگیرد و به بیان تجربیات خود در محیط حرفه ای می پردازد.

در اولین روز خردادماه ١٣٩۶، گپ یازدهم با عنوان "كافه داری با طعم طراحی صنعتی" در آمفی تئاتر دانشكده معماری میزبان خانم مریم باهوش ثابت و آقای رضا زاهدی بود.

مریم باهوش، فارغ التحصیل طراحی صنعتی از دانشگاه علم و صنعت، مدرس طراحی صنعتی در مدارس سمپاد، ویراستار و مترجم كتب تخصصی دیزاین، دبیر بخش طراحی صنعتی برنامه تلویزیونی چرخ و ایده پرداز گروه طراحی ایدما است. دیگر مهمان این نشست رضا زاهدی بود كه خود را سرمایه گذار گروه طراحی ایدما معرفی كرده است. این گروه با راه اندازی كافه ایدما در تهران، به دنبال ارائه شكل خاصی از تجربه كاربری به مخاطبین خود است. حضور مثلث طراح، سرمایه گذار و دانشجویان طراحی صنعتی در این نشست وجه تمایز آن با نشست های قبلی بود. در ابتدای نشست مهمانان با طرح مسئله ارتباط طراح با كاربر و ارتباط طراح با سرمایه گذار به استقبال بحث رفتند و در ادامه با ارائه تجربیات خود در نحوه تعامل با كاربران در محیط حرفه ای رشته به روشن شدن هرچه بیشتر زوایای كار حرفه ای و دشواری های آن پرداختند. بیان فلسفه شكل گیری و خاطرات تلخ و شیرین از روند برپایی كافه ایدما از بخش های جذاب این نشست بود. در بخش پایانی به روال همیشگی نشست های گپ، دانشجویان سوالات خود را از مهمانان پرسیدند تا روند انجام گپ و گفت میان دانشجویان و مهمانان تكمیل شود. در نهایت این برنامه دو ساعته با اهدای لوح یادبود و گرفتن عكس یادگاری پایان یافت.

 مطابق با برنامه ریزی انجام شده، در هر فصل یك نشست گپ برگزار خواهد شد.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

آمفی تئاتر دانشکده معماری و شهرسازی

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۶ / ۰۳ / ۰۱

Image

تعداد شرکت کنندگان

100 نفر

Image

ساعت برگزاری

13 : 00 - 10 : 30

Image

ارایه دهنده

خانم مریم باهوش ثابت و آقای رضا زاهدی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی گروه طراحی صنعتی

سخنران
تصاویر رویداد