انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی


بازدید از کارخانه شوفاژکارانجمن علمی دانشکده مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت ایران به منظور ارتقا سطح علمی دانشجویان و همچنین آشنایی ایشان با فرآیند های تولید تجهیزات گرمایشی صنعتی، بازدیدی را از این مجموعه با حضور تعداد تن از دانشجویان به همراه دکتر دیواندری مورخ 11 خرداد 1396 از ساعت 7 صبح الی 18 برگزار نمود.

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت.

شرکت ماشین آلات ، تجهیزات و دانش فنی تولید را از کارخانه آهلمن آلمان خریداری و تولید تحت لیسانس شرکت آلمانی آغاز گردید . و از همان آغاز با استفاده از دانش فنی پیشرفته و گسترش ارتباطات با کمپانی های بزرگ دنیا خود را بعنوان سردمدار تولید کننده انواع دیگهای چدنی در منطقه خاورمیانه معرفی نموده و بمرور با گسترش تولیدات امروزه حجم وسیعی از محصولات گازسوز وگازوئیل سوز از ظرفیت 18،000 الی 1،300،000 کیلوکالری بر ساعت و دیگهای سوخت جامد از ظرفیت 25kw الی100kw تولید و به بازارهای داخلی و خارجی صادر می نماید .

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

کارخانه شوفاژکار

Image

تاریخ برگزاری

پنجشنبه

۱۳۹۶ / ۰۳ / ۱۱

Image

تعداد شرکت کنندگان

10 نفر

Image

ساعت برگزاری

18 : 00 - 07 : 00

Image

ارایه دهنده

دکتر دیواندری

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

تصاویر رویداد