انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی


رسانه مواد-دوره جدید- شماره دومانجمن علمی مهندسی مواد در هفته چهارم مهر ماه سال ۱۳۹۶ جهت پوشش رویداد‌های سه ماه گذشته، و همچنین اعلام برنامه‌ها و رویداد‌های آتی در حوزه مهندسی مواد، اقدام به چاپ و انتشار شماره‌ی دوم از دوره جدید نشریه علمی-خبری رسانه مواد کرد.

یکی از مهم‌ترین رویداد های پوشش داده شده در این شماره، معرفی و ارایه گزارشی از اولین دوره مسابقات تولید و بازیافت فلزات به میزبانی دانشگاه علم و صنعت می‌باشد که در تاریخ ۸ و ۹ شهریور برگزار گردید.

علاوه بر مسابقات تولید و بازیافت فلزات، توضیحات مختصری درباره دومین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی و ششمین دوره کنفرانس بین‌المللی iMat ارایه شده‌ است.

پس از معرفی رویدادها و اخبار مرتبط با رشته مهنرسی مواد، با ارایه مطالب علمی در خصوص پرینترهای سه بعدی و شیشه‌های ضدگلوله، تلاش شده تا مخاطبان با بعضی از تکنولوژی‌های روز دنیا آشنا شوند و در قسمت پایانی نشریه، به برگزاری کارگاه‌ ویراستاری توسط انجمن علمی مهندسی مواد اشاره شده است.

۱۵۰ نسخه از این نشریه به چاپ رسید که ۱۰۰ در روز مراسم ورودی‌های جدید به ایشان داده و ۵۰ عدد دیگر در سطح دانشکده توزیع شد که با استقبال گسترده‌ی اساتید و دانشجویان همراه بود.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

-

Image

تاریخ برگزاری

شنبه

۱۳۹۶ / ۰۷ / ۲۹

Image

تعداد شرکت کنندگان

0 نفر

Image

ساعت برگزاری

00 : 00 - 00 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی مهندسی مواد

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

تصاویر رویداد