انجمن علمی دانشکده ریاضی


مدرسه یادگیری ماشینانجمن علمی دانشکده ریاضی با همکاری آزمایشگاه محاسبات مواری دانشگاه علم و صنعت کلاس آموزشی نرم ‏افزار Machine Learning را برگزار نمود.

به عنوان یکی از شاخه‏ های وسیع و پرکاربرد هوش مصنوعی، یادگیری ماشین ((Machine Learning به تنظیم و اکتشاف شیوه‏ ها و الگوریتم‏ هایی می‏ پردازد که بر اساس آن‏ها رایانه ‏ها و سامانه ‏ها توانایی تعلم و یادگیری پیدا می‏ کنند.

یادگیری این نرم ‏افزار امکان صرفه ‏جویی در هزینه ‏های عملیاتی و بهبود سرعت ‏عمل تجزیه و تحلیل داده‏ ها را فراهم می‏ کند. همچنین طیف پژوهش‏ هایی که در یادگیری ماشین می‏ شود، گسترده است.

دکتر احسان محبیان ‏فر دارای دکترای ریاضی مالی از دانشگاه علم و صنعت و همچنین مدرس کارگاه ‏های یادگیری ماشین و سرپرست تیم تخصصی Fintech شرکت تحلیل‏گران داده‏های عظیم پیشگام، مدرس این دوره ‏ی کلاس یادگیری ماشین بودند.

در پایان دوره ‏ی این کلاس به دانشجویان مدرک معتبر اعطا شد.

در این کلاس دانشجویان دانشگاه علم و صنعت و همچنین سایر دانشگاه‏ها می ‏توانند شرکت کنند که هزینه ثبت ‏نام برای دانشجویان دانشگاه علم و صنعت 200هزار تومان و برای سایر دانشجویان 250هزار تومان می‏ باشد. 18 نفر از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت و سایر دانشگاه‎‏ها در این کلاس شرکت کردند.

این کلاس از چهارشنبه 19 مهر تا پنج‏شنبه 4 آبان 96 در روزهای چهارشنبه و پنج‏شنبه از ساعت 13:30 الی 17:30 در دانشکده ریاضی برگزار شد.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

دانشکده ریاضی

Image

تاریخ برگزاری

چهارشنبه

۱۳۹۶ / ۰۷ / ۱۹

Image

تعداد شرکت کنندگان

18 نفر

Image

ساعت برگزاری

17 : 30 - 13 : 30

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی دانشکده ریاضی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده ریاضی

تصاویر رویداد