انجمن علمی دانشکده ریاضی


مدرسه تحلیل داده با نرم افزار متلبانجمن علمی دانشکده ریاضی با همکاری آزمایشگاه محاسبات موازی دانشگاه علم و صنعت کلاس آموزشی نرم ‏افزار متلب را برگزار نمود.

متلب یک زبان سطح بالا و با محیطی جذاب می ‏باشد، که در ابتدا بر اساس زبان برنامه‏ نویسی C توسعه داده شد. دانشجویان با یادگیری نرم ‏افزار متلب می ‏توانند عملیات ماتریسی، محاسباتی و توابعی، استفاده از الگوریتم ‏های مختلف را آسان انجام بدهند و همچنین امکان ارتباط با زبان ‏های مختلف برنامه‏ نویسی را آسان می ‏نماید.

دکتر احسان محبیان‏ فر دارای دکترای ریاضی مالی از دانشگاه علم و صنعت و همچنین مدرس کارگاه‏ های یادگیری ماشین و سرپرست تیم تخصصی Fintech شرکت تحلیل‏گران داده ‏های عظیم پیشگام، مدرس این دوره‏ ی کلاس آموزشی متلب بودند.

در پایان دوره ی این کلاس به شرکت‏ کنندگان مدرک معتبری اعطا گردید.

در این کلاس دانشجویان دانشگاه علم و صنعت و همچنین سایر دانشگاه‏ ها می‏ توانستند شرکت نمایند که هزینه ثبت‏ نام برای دانشجویان دانشگاه علم و صنعت 120هزار تومان و برای سایر دانشجویان 150هزار تومان بود. 12نفر از دانشجویان علم و صنعت و سایر دانشگاه‏ ها در این کلاس ثبت ‏نام کردند.

این کلاس از چهارشنبه 19 مهر تا 3 آبان 96 در روزهای چهارشنبه و پنج‏شنبه از ساعت 9:00 الی 13:00 در سایت دانشکده ریاضی برگزار شد.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

دانشکده ریاضی

Image

تاریخ برگزاری

چهارشنبه

۱۳۹۶ / ۰۷ / ۱۹

Image

تعداد شرکت کنندگان

12 نفر

Image

ساعت برگزاری

13 : 00 - 09 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی دانشکده ریاضی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده ریاضی

تصاویر رویداد