انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


دهمین دوره‌ی مسابقات برنامه‌نویسی ای سی امای‌سی‌ام از جمله مسابقات آموزشی می‌باشد که می‌تواند یک دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر را در مواردی همچون تقویت روحیه‌ی همکاری، تقویت بنیان‌های علمی به خصوص در دروسی مانند ساختمان داده و تحلیل و طراحی الگوریتم یاری کند. با شرکت در مسابقات ای سی ام علاوه بر لذتی که در آماده شدن و کد زدن و فکر کردن است به دو چیز خیلی مهم دیگر هم دست پیدا می کنیم اول طراحی الگوریتم و دوم کد زدن سریع.

برگزاری این مسابقه نقش مهمی در ارتقاء توان نخبگان برنامه‌نویس کشور و ایجاد شور و هیجان مثبت در آنان داشته است. تقویت مهارت‌های حل مسئله، طراحی و پیاده‌سازی پروژه در زمان محدود، تقویت مهارت‌های گروهی و انجام کار تیمی از دیگر اهدافی است که این مسابقه دنبال می‌کند. حضور شرکت‌کنندگان برتر این مسابقه در مسابقات جهانی و رقابت با دانشگاه‌های مطرح جهان از دیگر دستاوردهای این مسابقه برای دانش‌جویان و دانشگاه‌های کشور است.

بعد از برگزاری موفق چندین دوره‌ی مسابقات برنامه‌نویسی ای سی ام توسط انجمن علمی دانشکده کامپیوتر، این انجمن علمی دهمین دوره این مسابقات را در سطح دانشگاهی در روز پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 و در ساعات 9 الی 13برگزار نمود. شایان ذکر است که در پایان جوایز نفیسی به گروههای برگزیده اهدا گردید.

 

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

سایت کارشناسی دانشکده‌ی کامپیوتر

Image

تاریخ برگزاری

پنجشنبه

۱۳۹۷ / ۰۲ / ۰۶

Image

تعداد شرکت کنندگان

60 نفر

Image

ساعت برگزاری

13 : 00 - 09 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

تصاویر رویداد