انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


اولین همایش کسب‌و‌کارهای فناورانه و نو‌آورانهاولین همایش آینده کسبوکارهای فناورانه و نوآورانه با هدف معرفی و آموزش حوزههای مختلف کامپیوتری اعم از صنعت گیم و بازیسازی، برنامه نویسی، شبکه، امنیت، طراحی و توسعه وب و ... و معرفی افراد سرشناس در هر حوزه، اقدام به برگزاری همایشی در راستا دستیابی به این مهم گرفته است. از جمله مطالب مورد بحث در این همایش میتوان به توضیحات متعددی در زمینه معرفی جامع هر یک از حوزهها، بازار کار و کاربرد آن در صنعت و همچنین میزان درآمد شاغلین هر حوزه، تجهیزات مورد نیاز، فشار کاری و امنیت شغلی آنان، اشاره کرد. به علاوه مهمترین و پیچیدهترین سوال پس از آشنایی با مفاهیم فوق و انتخاب شاخه مورد علاقه، قدم گذاشتن در مسیر صحیح آن است که این مهم بدون آشنایی با آموزشگاهها و مراکز ذی صلاح هرگز امکان پذیر نخواهد بود. لذا وظیفه خود دیدیم تا پس از معرفی هر یک از این شاخهها، به معرفی کلاسهای آموزشی، چگونگی مطالعه مباحث و نحوه قدم گذاشتن در راه مربوطه بپردازیم. امید است برگزاری این همایش گامی موثر در راستای تحقق اهداف دانشکده و آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان و علاقهمندان با این رشته باشد.

این همایش در تاریخ 19 بهمن ماه 1396 با حضور بهترینهای حوزههای فناوری و تکنولوژی در ساعات 14 الی 21 برگزار گردید. از جمله سخنرانان این همایش علی حاجی محمدی، بنیان گذار همیار وردپرس و ژاکت، علی نادعلی زاده، مدیرعامل استودیو بازیسازی تاد، امیر عصاری، مدیر ژاکت، امیرحسین ناطقی، طراح و توسعه دهندهی بازی quiz of king ، امیرحسین تقوی، بنیانگذار و مدیر آکادمی تحول دیجیتال، بهروز کمالیان، مدیر گروه امنیتی آشیانه، دکتر ایمان رضوی، پژوهشگر، حمید سپیدنام، خالق مستر تیستر، میلاد نوری، بنیانگذار پونز، محمد غضنفری مدیرعامل خانه هوشمند هیناوا، محمدرضا حیدری، بنیانگذار بزرگترین شرکت فعال در حوزه رباتیک کشور، مصطفی خلیل نسب، مدیر واحد طراحی و توسعه هاست ایران و رضا قربانی، مدیرعامل شبکه راه پرداخت بودند.

این همایش با همکاری گروه نرمافزاری بامبو، دفتر فرهنگی دانشکده کامپیوتر علم و صنعت ایران و دفتر مرکزی انجمنهای علمی دانشگاه علم و صنعت ایران و با حمایت معنوی وزارت ارتباطات و فناوی اطلاعات، شرکت ارتباطات زیرساخت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، انجمن صنفی کسبوکار اینترنتی و همچنین حمایت تجاری شرکت هاست ایران، خانه هوشمند هیناوا، شرکت لیون کامپیوتر و شرکت گرین برگزار گردید.

همایش با سخنرانی جمعی از بهترینها در هر حوزه از تکنولوژی ادامه یافت. علی حاجی محمدی در پلان توسعه و طراحی وب، محمد غضنفری، در پلان سختافزار، رضا قربانی در پلان فناوریهای روز، محمدرضا هدایتی، در پلان هوش مصنوعی و رباتیک، مصطفی خلیلنسب در پلان استارتآپها و شتابدهندهها، دکتر سیدمهدی میرتقی مدیر بازاریابی شرکت صنعت سیاره سبز، ایمان رضوی، در پلان آیندهپژوهی در دنیای دیجیتال، امیرحسین ناطقی در پلان طراحی و توسعه بازیهای دیجیتال، حمید سپیدنام در پلان رسانههای اجتماعی، بهروز کمالیان در پلان شبکه، امنیت و لینوکس، میلاد نوری در پلان توسعه و طراحی اندروید به سخنرانی پرداخته و پس از آن مهمانان در پنل گفتگو و شبکهسازی سوالات و نظرهای خود را به اشتراک گذاشته و در پایان همایش با پذیرایی شام خاتمه یافت.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

امفی تیاتر دانشکده مکانیک

Image

تاریخ برگزاری

پنجشنبه

۱۳۹۶ / ۱۱ / ۱۹

Image

تعداد شرکت کنندگان

150 نفر

Image

ساعت برگزاری

21 : 00 - 16 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

تصاویر رویداد