انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


اولین دوره از مسابقات هوش مصنوعی چیلین وارزچیلین‌وارز یک مسابقه‌ی برنامه‌نویسی است. این مسابقه در قالب پیاده‌سازی هوش مصنوعی برای یک بازی در دو سطح جونیور و سنیور برگزار شد. هدف از برگزاری این مسابقه، زمینه‌سازی برای انجام کار تیمی در سطوح مختلف، تسلط بر مسائل درسی، از بین بردن فضای انفعالی و البته ایجاد محیطی شاداب و لذت‌بخش است. این مسابقه طی یک بازه زمانی چند هفته‌ای در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

این دوره از مسابقات با مراسم افتتاحیه در تاریخ 23 آذر 1396 آغاز گردید. مراسم افتتاحیه با سخنرانی نماینده حامی این دوره از مسابقات، دیجی کالا و همچنین سخنرانی دکتر آشتیانی، از اساتید دانشکده کامپیوتر آغاز شد. این مراسم با برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای شرکت‌کنندگان پایان یافت.

فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا به عنوان حامی این مسابقات در جریان برگزاری مراسم حضور داشت و میثم نوایی از برنامه‌نویسان این شرکت در افتتاحیه مسابقات به سخنرانی پرداخت.

 در این کارگاهها تیمهای شرکتکننده با توجه به سطح تیم (جونیور و یا سنیور) در کارگاه مربوطه شرکت کرده و با راهنمایی منتورهایشان به نصب و انجام پیشنیازهای لازم برای شروع مسابقه پرداختند.

 

 بعد از مرحله سیدبندی در تاریخ 7 دی ماه در تاریخ 11 دی ماه مسابقات گروهی آغاز شد. در نهایت مرحله نهایی و اختتامیه مسابقات در تاریخ 14 دی ماه 96 برگزار شد. این مسابقات شاهد استقبال گسترده شرکتکنندگان شامل 166 نفر در قالب 83 تیم شرکتکننده بود.

همچنین پیش از شروع مسابقه کارگاه آشنایی اولیه با منتورهای مسابقات هوش مصنوعی چیلین وارز جهت آشنایی شرکتکنندگان با منتورهایشان در روز 20 آذر ماه برگزار گردید. در این کارگاه تیمهای شرکتکننده با منتورهای خود و همچنین روند کلی مسابقات آشنا شدند.

اختتامیه این دوره از مسابقات پس از مرحله پایانی در تاریخ 14 دی ماه 96 با حضور تمامی شرکتکنندگان، دکتر آشتیانی، مدیر اجرایی مسابقات و نماینده حامی انحصاری برنامه، شرکت دیجی کالا در دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد. این مراسم با سخنرانی مسول برگزاری برنامه و نماینده شرکت دیجی کالا آغاز و پس از آن با تقدیر از عوامل برگزارکننده و اهدای جوایز پایان یافت.

شایان ذکر است که در اختتامیه مسابقات علاوه بر جوایز نقدی از طرف حامی انحصاری این دوره از مسابقات، شرکت دیجی کالا، جوایزی از جمله گواهینامه معتبر شرکت در مسابقات از طرف دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران و همچنین تندیس یادبود مسابقات به تیم‌های برگزیده اهدا گردید.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

دانشکده کامپیوتر

Image

تاریخ برگزاری

پنجشنبه

۱۳۹۶ / ۱۰ / ۱۴

Image

تعداد شرکت کنندگان

170 نفر

Image

ساعت برگزاری

12 : 00 - 09 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

تصاویر رویداد