انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


کارگاه اولیه آشنایی با منتورهای مسابقات چیلین وارزچیلین‌وارز یک مسابقه‌ی برنامه‌نویسی است. این مسابقه در قالب پیاده‌سازی هوش مصنوعی برای یک بازی در دو سطح جونیور و سنیور برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این مسابقه، زمینه‌سازی برای انجام کار تیمی در سطوح مختلف، تسلط بر مسائل درسی، از بین بردن فضای انفعالی و البته ایجاد محیطی شاداب و لذت‌بخش است. این مسابقه طی یک بازه زمانی چند هفته‌ای در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار میشود.

این مسابقات در چهار مرحله (مرحله اول افتتاحیه و کارگاه آموزشی، مرحله دوم شروع سیدبندی، مرحله سوم مسابقات گروهی و مرحله چهارم مرحله نهایی مسابقات و اختتامیه) و به مدت دو هفته (تا هفتم دی‌ماه) در جریان خواهد بود.

در این مسابقه منتورهایی برای راهنمایی تیمهای شرکتکننده در نظر گرفته شدهاند. این افراد در طول مراحل مسابقه در کنار تیمها بوده و راهنماییهای لازم برای شرکت در مسابقات را در اختیار تیمهای شرکتکننده قرار میدهند.

انجمن علمی دانشکده کامپیوتر کارگاه آشنایی اولیه با منتورهای مسابقات هوش مصنوعی چیلین وارز را جهت آشنایی شرکتکنندگان با منتورهایشان در روز 20 آذر ماه در ساعات 14 الی 15 برگزار نمود.

در این کارگاه تیمهای شرکتکننده با منتورهای خود و همچنین روند کلی مسابقات آشنا شدند.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

کلاس 113 دانشکده کامپیوتر

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۶ / ۰۹ / ۲۰

Image

تعداد شرکت کنندگان

100 نفر

Image

ساعت برگزاری

15 : 00 - 14 : 00

Image

ارایه دهنده

منتورهای مسابقه چیلین وارز

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

تصاویر رویداد