انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


افتتاحیه‌ی اولین دوره از مسابقات هوش مصنوعی Chillin warsچیلین‌وارز یک مسابقه‌ی برنامه‌نویسی است. این مسابقه در قالب پیاده‌سازی هوش مصنوعی برای یک بازی در دو سطح جونیور و سنیور برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این مسابقه، زمینه‌سازی برای انجام کار تیمی در سطوح مختلف، تسلط بر مسائل درسی، از بین بردن فضای انفعالی و البته ایجاد محیطی شاداب و لذت‌بخش است. این مسابقه طی یک بازه زمانی چند هفته‌ای در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار میشود.

مسابقات برنامه‌نویسی Chillin Wars صبح روز پنجشنبه ۲۳ آذرماه در دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران آغاز به کار کرد. این مسابقات در چهار مرحله (مرحله اول افتتاحیه و کارگاه آموزشی، مرحله دوم شروع سیدبندی، مرحله سوم مسابقات گروهی و مرحله چهارم مرحله نهایی مسابقات و اختتامیه) و به مدت دو هفته (تا هفتم دی‌ماه) در جریان خواهد بود.

فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا به عنوان حامی این مسابقات در جریان برگزاری مراسم حضور داشت و میثم نوایی از برنامه‌نویسان این شرکت در افتتاحیه مسابقات به سخنرانی پرداخت.

دکتر مهرداد آشتیانی از اساتید دانشگاه کامپیوتر هم یکی دیگر از سخنرانان مراسم افتتاحیه این رویداد بود. دکتر آشتیانی به اهمیت مسابقات برنامه‌نویسی در شکل‌گیری آینده دانشجویان مهندسی کامپیوتر اشاره کرد و حضور دیجی‌کالا به عنوان حامی این رویداد را حضوری انگیزه‌بخش توصیف کرد. او ضمن اشاره به استقبال بی‌سابقه دانشجویان از این رویداد (۱۶۶ شرکت‌کننده در قالب ۸۳ تیم) در پایان سخنان خود به چشم‌انداز مسابقات برنامه‌نویسی Chillin Wars اشاره و ابراز امیدواری کرد که در سال‌های آینده این مسابقات در سطح کشوری برگزار شود.

این مراسم با برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای شرکت‌کنندگان پایان یافت. در این کارگاهها تیمهای شرکتکننده با توجه به سطح تیم (جونیور و یا سنیور) در کارگاه مربوطه شرکت کرده و با راهنمایی منتورهایشان به نصب و انجام پیشنیازهای لازم برای شروع مسابقه پرداختند.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

دانشکده کامپیوتر

Image

تاریخ برگزاری

پنجشنبه

۱۳۹۶ / ۰۹ / ۲۳

Image

تعداد شرکت کنندگان

166 نفر

Image

ساعت برگزاری

13 : 00 - 09 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

تصاویر رویداد