انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


کافه هدف با موضوع شتابدهنده‌ها، چالش‌ها و فرصت‌هایافتن هدف برای یک دانشجو در دوران تحصیلی وی از اهمیت زیادی برخوردار است. این هدف میتواند جنبه‌ی علمی یا اقتصادی و یا... داشته باشد؛ اما تنها پیداکردن هدف نمیتواند باعث موفقیت شود و نیاز به تجربه، کار عملی و آزمون و خطا در هر زمینه‌ای دارد. این تجربه میتواند از افرادی که سالها در زمینه‌های مختلف کار کرده‌اند و تلخی و شیرینی کار را چشیده‌اند، به دانشجویان نوپایی که میخواهند شروع به فعالیت کنند منتقل گردد.

کافه هدف به عنوان یک پل ارتباطی بین این افراد باتجربه و دانشجویان قرار میگیرد و این تبادل اطلاعاتی را بین این دو گروه از افراد برقرار می‌سازد تا بتواند نوری بر مسیر تاریک دانشجویان در پیدا کردن هدفشان بتاباند.

از همین رو انجمن علمی دانشکده کامپیوتر اقدام به برگزاری کافه هدف با موضوع شتابدهنده‌ها، چالش‌ها و فرصت‌ها در روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۶ نمود. این جلسه که در کلاس ۱۱۷ طبقه اول دانشکده کامپیوتر برگزار گردید از استقبال خوبی از دانشجویان تمام رشته‌ها به خصوص رشته‌های کامپیوتر، برق و مکانیک قرار گرفت. این جلسه با حمایت دکتر آشتیانی استادیار دانشگاه علم و صنعت ایران، عضو هیئت‌علمی گروه مهندسی کامپیوتر و معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای  و مهندس حسین مزروعی، مدیر عامل شتاب‌دهنده آواگیمز برگزار گردید و پاسخگویی به سوالات دانشجویان در مورد شتابدهنده‌ها و اهدافی که دانشجویان باید در ادامه راه خود در استارتآپ‌ها، ایجاد شرکت و پیداکردن کار پیش بگیرند، صورت گرفت.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

کلاس 117 دانشکده کامپیوتر

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۶ / ۰۹ / ۱۳

Image

تعداد شرکت کنندگان

40 نفر

Image

ساعت برگزاری

15 : 00 - 13 : 00

Image

ارایه دهنده

مهندس حسین مزروعی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

سخنران
تصاویر رویداد