انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


رویداد هوش مصنوعی Chill or Killهوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند.

چیلین‌وارز یک مسابقه‌ی برنامه‌نویسی است. این مسابقه در قالب پیاده‌سازی هوش مصنوعی برای یک بازی در دو سطح جونیور و سنیور برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این مسابقه، زمینه‌سازی برای انجام کار تیمی در سطوح مختلف، تسلط بر مسائل درسی، از بین بردن فضای انفعالی و البته ایجاد محیطی شاداب و لذت‌بخش است. این مسابقه طی یک بازه زمانی چند هفته‌ای در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد.

انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر با هدف ایجاد انگیزه و جوی صمیمانه بین شرکتکنندگان این مسابقه و همچنین آشنایی بیشتر دانشجویان با اهداف این مسابقه، رویداد هوش مصنوعیChill Or Kill  را در روز 13 آذر 1396 در هاب دانشکده کامپیوتر برگزار نمود. در این رویداد دانشجویان به انجام بازی‌هایی بر مبنای هوش مصنوعی در قالب گروه‌هایی دوستانه پرداختند و با نحوهی برگزاری اینگونه مسابقات آشنا گردیدند.

 

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

هاب دانشکده کامپیوتر

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۶ / ۰۹ / ۱۳

Image

تعداد شرکت کنندگان

60 نفر

Image

ساعت برگزاری

14 : 00 - 12 : 30

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

تصاویر رویداد