انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


کارگاه آموزشی HNCAزیرساختهای شبکه نقشی حیاتی در سیستمهای فناوری اطلاعات یا همان IT دارند. شبکهها علاوه بر وظیفه انتقال داده بین اجزای درونی یک سیستم، وظیفه انتقال آن بین کاربران و سیستمها را نیز بر عهده دارند. در این بین اهمیت شبکه موجب شده است تا فرصتهای شغلی فراوانی در اختیار افرادی که به دورههای تخصصی شبکه علاقهمنداند، قرار بگیرد.

شرکتهایی نظیر هواوی از پیشگامان آموزش شبکه هستند. علاوه بر آن سهم قابل توجهی از سختافزارهای ارتباطی در جهان و بخصوص کشور ما ایران را دارند. این شرکتها به آموزش شبکه برای نیروهای متخصص در کار با شبکههای مبتنی بر تجهیزات تولیدی خود اقدام کردهاند. این دورهها در بخشهای HCNA, HCNP, HCIE قرار دارند.

انجمن علمی دانشکده کامپیوتر و دفتر مرکزی انجمنهای علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، با هدف تقویت دانش و مهارت در حوزه شبکه، کارگاه آموزشی HCNA که یکی از دورههای تخصصی آموزش شبکه از شرکت هواوی میباشد را در تاریخ 1 آذر ماه 1396 در سالن امام خمینی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار نمودند. مدرس این دوره از طرف شرکت هواوی و آقای  Jiang Haohao بودند. این دوره توانست آشنایی کامل شرکتکنندگان با مفاهیم کلی این دوره را فراهم سازد.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

مجتمع امام خمینی دانشگاه علم و صنعت ایران

Image

تاریخ برگزاری

چهارشنبه

۱۳۹۶ / ۰۹ / ۰۱

Image

تعداد شرکت کنندگان

35 نفر

Image

ساعت برگزاری

18 : 00 - 09 : 00

Image

ارایه دهنده

jiang haohao

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

سخنران
تصاویر رویداد