انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن


دوره دوم کارگاه آموزشی civil3Dانجمن علمی مهندسی راه آهن دوره دوم کارگاه آموزشی civil3D را به درخواست دانشجوهای ارشد ورودی ۹۶ دانشکده برگزار کرد :

 Civil 3Dنرم افزاری فوق العاده، بسیار کاربر پسند و کار آمد برای کمک به مهندسین              عمران و شهر سازی، خط و سازه های ریلی، معدن، زمین شناسی و نقشه برداری به منظور مدل سازی اطلاعات و مستند کردن طراحی پروژه‌های اجرایی است.

از این نرم افزار می‌توان در مراحل مختلف یک پروژه شامل طراحی، هماهنگی، تجزیه و تحلیل عملکرد پروژه، برسی موارد مناسب اجرا و ... در اغلب پروژه های عمرانی و شهرسازی، طرح ریزی و پیاده سازی راه به صورت بسیار پیشرفته، و همچنین مهندسی منابع آب ( همچنین ذخیره سازی، کانال کشی و انتقال آب، جمع آوری پسماند فاضلاب، هدایت آب های سطحی حاصل از بارش و فاضلاب، و ...) استفاده نمود.

با توجه به این نیاز انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن درصدد برگزاری کلاس برآمد که با توجه به قیمت مناسب و استاد ماهر آن ، استقبال خوبی از سوی دانشجویان دانشگاه به عمل آمد.

این نرم افزار که اکثرا مرتبط با رشته های مهندسی عمران و مهندسی خط و سازه های ریلی است ، در روز ۲ آذر ساعت ۸ تا ۱۸ و در روز ۹ آذر از ساعت ۸ تا ۱۳ در دانشکده مهندسی راه آهن و با تدریس مهندس محمدامین مصباح تدریس شد.

هزینه این کارگاه برای شرکت کنندگان ۹۰ هزارتومان در نظر گرفته شد.

مهندس محمدامین مصباح دارای سوابق درخشانی در مقاله نویسی و تدریس این نرم افزار در شهر ها و ارگان های مهم دولتی هستند.

 

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

دانشکده راه آهن

Image

تاریخ برگزاری

جمعه

۹۶ / ۹ / ۹

Image

تعداد شرکت کنندگان

6 نفر

Image

ساعت برگزاری

12 : 00 - 12 : 00

Image

ارایه دهنده

مهندس محمدامین مصباح

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن

تصاویر رویداد