انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


مراسم معارفه و مسابقه مخصوص ورودی 96طبق عادت سالانه دانشکده کامپیوتر، امسال نیز، مراسم معارفه ورودی‌های جدید توسط انجمن علمی برگزار شد.

از اواخر شهریور ماه تدارکات اجرایی مراسم آغاز شد که شامل خرید مواد اولیه موردنیاز مسابقه، هماهنگی با مسئولین دانشگاه برای برگزاری جشن و پیاده‌سازی بسیاری از قسمت‌های مسابقه می شود.

هرچه به زمان برگزاری جشن نزدیک تر می‌شدیم همکاری دانشجویان دانشکده با انجمن علمی برای برگزاری هر چه بهتر جشن بیشتر شد، تا جایی که در روزهای نزدیک به برگزاری مراسم، تیم برگزار کننده در دانشکده تا ساعات پایانی روز مشغول به کار بودند.

با ورود دانشجویان ورودی 96 بسته های آن ها که شامل اطلاعات مورد نیاز برای مسابقه و هدایای انجمن بود به آن ها داده شد. مراسم افتتاحیه با اجرای چند کلیپ از جمله کلیپ ویژه ورودی های جدید دانشکده کامپیوتر آغاز شد و در ادامه دانشجویان وارد فضای هیجان انگیز مسابقه شدند و به رقابت با یکدیگر پرداختند که مستند مربوط به نحوه مسابقه و مراحل آن در پیوست قرار داده شده است. در انتهای جشن با اجرای مراسم اختتامیه‌ای  متفاوت جشن به پایان رسید. این مراسم توانست از استقبال بسیار خوبی از سمت دانشجویان دانشکده کامپیوتر رو‌به‌رو شود، امید است بتوان این مراسم را به شکلی بزرگ‌تر در بین تمام دانشکده‌های دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار کرد.

از اهداف جشن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ایجاد فضای دوستانه و صمیمی برای شکل گیری ارتباط دانشجویان با یکدیگر
  • آشنایی با فضاهای دانشکده کامپیوتر و دانشگاه
  • آشنایی دانشجویان با افراد تاثیرگذار در رشته کامپیوتر توسط معماهای موجود در مسابقه

مراسم معارفه‌ی ورودی‌های جدید در دانشکده کامپیوتر و محیط دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردید و انجمن علمی دانشکده کامپیوتر مفتخر است که اینگونه مراسم ویژه را برای دومین سال متوالی برای دانشجویان جدیدالورود تدارک دیده و با کیفیت بالا برگزار نموده است.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

دانشکده کامپیوتر

Image

تاریخ برگزاری

پنجشنبه

۱۳۹۶ / ۰۷ / ۱۳

Image

تعداد شرکت کنندگان

40 نفر

Image

ساعت برگزاری

13 : 00 - 09 : 00

Image

ارایه دهنده

-

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

تصاویر رویداد