انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


دوره آموزشی فتوشاپفتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه‌ای است و توسط Adobe Systems توسعه یافته است. همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند، به نوعی محتاج این نرم افزار هستند. فتوشاپ ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند.

برای تحقق اهدافی مانند ایجاد مهارت علمی در دانشجو و تقویت مهارت عملی دانشجویان در این نرم‌افزار کاربردی، انجمن علمی دانشکده کامپیوتر اقدام به برگزاری دوره‌ی آموزشی فتوشاپ نمود. مدرس این دوره‌ی آموزشی مهندس عمویی، با توانایی بالا در انتقال مطالب و ایجاد مهارت در دانشجو و از مدرسین باتجربه در نرم‌افزار فوتوشاپ میباشند.

از جمله سرفصل‌های این دوره آموزشی می‌توان به آشنایی با محیط فتوشاپ، آشنایی با مدل‌های رنگ، نحوه کار با ابزار‌های انتخاب، ابزاری‌های نقاشی، افزودن متن به تصویر، فیلتر‌های فتوشاپ، پلاگین‌ها و ... اشاره کرد.

این دوره‌ی آموزشی در روز‌های یکشنبه و سه‌شنبه به مدت دو هفته و در 4 جلسه، از تاریخ 23 مهر 1396 در کلاس 120- واقع در طبقه‌ی زیرزمین دانشکده‌ی کامپیوتر برگزار گردید. دانشجویان پس از شرکت در این دوره قادر به طراحی پروژه‌های گرافیکی و شخصی خود خواهند بود.

 

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

کلاس 119 دانشکده‌ی کامپیوتر

Image

تاریخ برگزاری

یکشنبه

۱۳۹۶ / ۰۷ / ۲۳

Image

تعداد شرکت کنندگان

7 نفر

Image

ساعت برگزاری

17 : 00 - 15 : 00

Image

ارایه دهنده

امیررضا عمویی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

تصاویر رویداد