انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


دوره آموزش میکروتیکمیکروتیک نام شرکتی است که تجهیزات شبکه رایانه‌ ای و مخابرات بی‌سیم تولید می‌‌کند. مهمترین محصول این شرکت سیستم ‌عامل میکروتیک است. سیستم‌ عامل میکروتیک مسیریابی است که با استفاده از هسته لینوکس ساخته شده است. این سیستم‌ عامل علاوه‌ بر قابلیت نصب بر روی رایانه ‌های خانگی، به صورت بسته نرم‌افزاری-سخت‌افزاری نیز ارائه شده است. این مسیر یاب بر روی یک کامپیوتر معمولی نیز قابل نصب است و سرویس دهی پایداری را ارایه می دهد. این دستگاه جزو مسیریاب‌های قوی ارائه شده و هم رده مسیریاب‌های شرکت سیسکو می‌باشد و دارای قابلیت‌های منحصر به فرد می‌باشد. از قابلیت‌های میکروتیک می‌توان به مسیریابی، دیوارآتش، بی‌سیم و مدیریت کاربر اشاره کرد.

انجمن علمی مهندسی کامپیوتر در راستای یادگیری و تقویت مهارت دانشجویان در زمینه میکروتیک، اقدام به برگزاری دوره‌ی آموزش میکروتیک در فصل تابستان نمود. این دوره‌ی آموزشی در روز های شنبه، در ساعات 9 الی 12 و در 10 جلسه طی 6 هفته در آزمایشگاه ریز پردازنده ‌ی دانشکده‌ ی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردید.

شایان ذکر است سرفصل های این دوره طبق سرفصل های رسمی سایت میکروتیک و مطابق دوره های رسمی آن بوده و به ترتیب دوره های مربوط به شبکه، دوره‌ی مربوط به ارتباط بی‌سیم، دوره‌ی مربوط به کنترل ترافیک و دوره‌ی مربوط به سطح دسترسی میباشند.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

آزمایشگاه ریزپردازنده دانشکده کامپیوتر

Image

تاریخ برگزاری

شنبه

۱۳۹۶ / ۰۵ / ۰۷

Image

تعداد شرکت کنندگان

9 نفر

Image

ساعت برگزاری

12 : 00 - 09 : 00

Image

ارایه دهنده

مهندس هومن بهنژاد

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

تصاویر رویداد