انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن


مراسم معارفه ورودی های 96انجمن علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن مراسم معارفه ورودی های ۹۶  را برگزار کرد:

مراسم معارفه ی ورودی های ۹۶ مهندسی راه آهن در ۲۴ مهرماه، ساعت ۱۳-۱۵ در آمفی تئاتر دانشکده ، برای شناخت بهتر دانشجویان جدید الورود با محیط دانشکده و تشکل ها برگزار شد.

در این مراسم در ابتدا دکتر یقینی  (عضو هیئت علمی دانشکده) به بیان فعالیت های دانشکده در زمینه های مختلف ارتباط با صنعت ، ارتباط بین الملل ، پیشرفت های علمی و... پرداختند و از موقعیت های مناسبی که دانشکده برای دانشجو ها فراهم میکند ( اعم از گذراندن دوره کارآموزی در کشور های پیشرفته در این صنعت ، فرصت اپلای و...) سخن گفتند.

پس از پخش کلیپی که توسط انجمن علمی ستخنه شده بود، آرمین عبدالمحمدی ، دبیر دوره شانزدهم انجمن علمی ، در رابطه با فعالیت ها و دستاورد های انجمن صحبت کرد و مزایای فعالیت در این تشکل را بیان کرد.

سپس محمدجواد خسروشاهی نیز به معرفی دفترفرهنگی دانشکده پرداخت.

محمدحسین رضاییان ورودی ۸۹ دانشکده برای بچه ها از خاطرات و تجربه هایی که در این سال ها در رابطه با دانشکده و صنعت به دست آورده است صحبت کرد که بسیار مورد استقبال  واقع شد.

در انتهای این برنامه کلیپی که اعضای انجمن که زیر نظر دکتر خادم ثامنی در طول ۲ ماه ساخته بودند پخش شد که در آن آقای دکتر فاضل (رئیس دانشکده) ، دکتر باقری (عضو هیئت علمی دانشکده) ، دکتر خادم ثامنی (عضو هیئت علمی دانشکده) و دکتر احدی (عضو هیئت علمی دانشکده) توصیه ها و نکاتی برای ورودی های جدید بیان کرده بودند.

سپس شرکت کنندگان برای دریافت پذیرایی و پک حاوی : نشریه راه سوم ، ویژه نامه ورودی های ۹۶ ، فلش و بروشور سوزن از سالن خارج شدند و بسیاری از آن ها برای همکاری با انجمن علمی اعلام آمادگی کردند.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

آمفی تیاتر دانشکده مهندسی راه آهن

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۶ / ۰۷ / ۲۴

Image

تعداد شرکت کنندگان

120 نفر

Image

ساعت برگزاری

15 : 00 - 13 : 00

Image

ارایه دهنده

دکتر یقینی-محمدجواد خسروشاهی-آرمین عبدالمحمدی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن

تصاویر رویداد