انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


دومین مرحله مسابقات نبرد اشاره‌گرهای هوشمندمسابقات نبرد اشاره‌گر هوشمند، مسابقه‌ای در زمینه هوش مصنوعی میباشد. مسائل مطرح شده در این مسابقه‌ها برگرفته از نیازهای اساسی کشور در گلوگاه‌های حساس علوم و فن‌آوری است که در قالب‌هایی مسئله محور و با نگرشی نو در فضایی رقابتی برگزار میشود. سری مسابقات برنامه نویسی " اشاره­گر هوشمند" سرآغازی است بر برگزاری مجموعه رویدادهایی که منجر به رسیدن به هدف های مذکور می شود. نبرد اشاره گرهای هوشمند( SPC) مسابقات برنامه نویسی است که به طور ویژه جهت ایجاد فضای علمی و انگیزشی و رقابتی در سطح دانشکده های کامپیوتر در سطح دانشگاه های تهران برگزار میشود.

این رویداد به صورت مشترک در دانشگاه های علم و صنعت ایران و خوارزمی و خواجه نصیرالدین طوسی جاری خواهد بود؛ که دفتر فرهنگی و انجمن علمی دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت و انجمن علمی دانشگاه خوارزمی و واحد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر همکاران برگزاری این رویداد هستند.

محتوای مسابقه نوشتن هوش بازی دوز سه بعدی یا همان پنتاگو می باشد. پنتاگو بازی فکری جذابی است که توسط توماس فلودن سوئدی طراحی و ساخته شده است و از همان ابتدا هر ساله جوایز معتبری را از آن خود کرده است. از جمله آن که چند سال پیاپی (۲۰۰۱ تا ۲۰۰۵) به عنوان بهترین بازی سال در کشور‌های مختلف برگزیده شده است.

       انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر اقدام به برگزاری مرحله‌ی اول این مسابقات در روز پنج‌شنبه 7 اردیبهشت 1396 در سایت دانشکده‌ی کامپیوتر نمود و برگزیدگان به ترتیب مبالغ 1 میلیون تومان و پانصد هزار تومان دریافت نمودند.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

سایت کارشناسی دانشکده‌ی کامپیوتر

Image

تاریخ برگزاری

پنجشنبه

۱۳۹۶ / ۰۲ / ۰۷

Image

تعداد شرکت کنندگان

70 نفر

Image

ساعت برگزاری

13 : 00 - 09 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر

تصاویر رویداد