انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن


مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورودبا توجه به شروع ماه مهر و آغاز ترم جدید و همچنین ورود دانشجویان جدید‌الورود مقطع کارشناسی و به پاس قدردانی از زحمات آنها در طول دوران تحصیل و کنکور، انجمن علمی دانشکده راه‌آهن با همکاری دفتر فرهنگی این دانشکده اقدام به برگزاری مراسم معارفه نمود. جشن معارفه‌ی ورودی‌های جدید روز دوشنبه مورخ 10 مهر1395 ساعت 11:30 تا 13:30 در آمفی‌تئاتر دانشکده‌ی مهندسی راه‌آهن با حضور دانشجویان دانشکده و جمعی از اساتید برگزار شد. در ابتدای جشن آیاتی از قرآن توسط قاری قرائت گردید و سپس سرود ملی پخش شد. در ادامه دکتر فاضل ضمن خوش‌آمدگویی به ورودی‌های95 دانشکده به منحصر به فرد بودن دانشکده‌ی مهندسی راه‌آهن در خاورمیانه اشاره کرده و برای دانشجویان جدیدالورود آرزوی موفقیت نمودند و از آنان خواستند در کنار علم آموزی و مباحث علمی مهارت‌اندوزی نیز داشته باشند تا در آینده ی شغلی خویش موفق باشند.

در ادامه مهندس رضا موسی‌پور مستقیم از دانشجویان موفق دانشکده و از ورودی های 86 رشته ی مهندسی خط‌و‌سازه‌های ریلی از تجربیات دوران دانشجویی خود برای حضار صحبت کرد.

در این مراسم همچنین پک اهدایی شامل׃ نشریه ی راه سوم، ویژه نامه، نقشه‌ی دانشکده، نقشه‌ی دانشگاه، اطلاعات پایانه های تاکسی و اتوبوس، یک عدد DVD و یک عدد فلش مموری از طرف انجمن در اختیار دانشجویان جدیدالورود قرار گرفت و پذیرایی نیز از حضار به عمل آمد.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

آمفی تئاتر دانشکده راه آهن

Image

تاریخ برگزاری

شنبه

۱۳۹۵ / ۰۷ / ۱۰

Image

تعداد شرکت کنندگان

40 نفر

Image

ساعت برگزاری

12 : 30 - 11 : 30

Image

ارایه دهنده

جناب آقای دکتر سیدسعید فاضل

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن

سخنران
تصاویر رویداد