انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی


برگزاری کارگاه آموزشی پرینت سه بعدیانجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی در دوره پانزدهم در جهت ارتقاء سطح علمی دانشجویان و آشنایی ایشان با یکی از روش‌های نوین تولید قطعات به نام پرینت سه بعدی، اقدام به برگزاری این کارگاه آموزشی ‌نمود.

این کارگاه آموزشی به مدت 2 ساعت و در تاریخ دوشنبه 6 دیماه سال 1395 از ساعت 10:30 الی 12:30 با تدریس دکتر فرشید ریخته‌گر برگزار گردید.

در این کارگاه در ابتدا به معرفی و کلیات روش پرینت سه بعدی اشاره شد. سپس در ادامه انواع مختلف این روش تولید مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سپس به موضوعاتی پیرامون ساخت و تولید قطعات فلزی با این روش تولید مطرح گردید. در انتها زمانی به منظور طرح سوالاتی پیرامون مباحث کارگاه اختصاص داده شد و شرکت‌کنندگان سؤالاتی مطرح کردند و توسط مدرس پاسخ داده شد.

لازم به ذکر است که این کارگاه به صورت رایگان و به هدف ایجاد مقدمه و زمینه‌ای برای پیشرفت و توسعه این روش منحصر به فرد تولید در دانشگاه علم و صنعت، توسط انجمن علمی برگزار گردید و همچنین در بین کارگاه از شرکت کنندگان پذیرایی به عمل آمد.

شایان ذکر است که این کارگاه مور استقبال دانشجویان و همچنین اساتید قرار گرفت به صورتی که دو تن از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت در این کارگاه شرکت کردند. امید است توانسته باشم با این کار قدمی هر چند کوچک در راستای اعتلای علمی کشور عزیزمان ایران برداشته باشیم.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

دانشکده مهندسی مواد و متالوژی

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۵ / ۱۰ / ۰۶

Image

تعداد شرکت کنندگان

35 نفر

Image

ساعت برگزاری

12 : 30 - 10 : 30

Image

ارایه دهنده

دکتر فرشید ریخته گر

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

سخنران
تصاویر رویداد