انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی


شرکت در پانزدهمین دوره مجمع عمومی اتحادیه انجمن های علمی-دانشجویی مهندسی مواد ایرانپانزدهمین مجمع عمومی اتحادیه انجمن‌‌های علمی دانشجویی مهندسی مواد کشور در تاریخ 28 آذر 1395 در محل همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران با حضور دکتر ایرجی، مدیر کل محترم فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر کرمی، رییس محترم اداره فعالیت‌های علمی و خانم عبدالهی، کارشناس محترم انجمن‌های علمی دانشجویی به میزبانی انجمن علمی مهندسی مواد دانشگاه علم و صنعت و با حضور 34 نماینده از 29 دانشگاه سراسر کشور برگزار گردید.

در این جلسه دکتر فضل‌الله ایرجی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری ضمن برشمردن ویژگی‌های مثبت اتحادیه مواد و تاکید بر حفظ روند مثبت این مجموعه، ضمن تایید ادامه حمایت‌های این نهاد از برنامه‌های اتحادیه، نکاتی را جهت بهبود اتحادیه ایراد داشتند. در ادامه نشست، مجمع عمومی اتحادیه بر ایجاد بستر مناسب برای نخستین دوره مسابقات سراسری استحصال فلزات تاکید کرده و این برنامه را با اکثریت آرا به تصویب رساندند. همچنین در ادامه برنامه و در حضور 33 نماینده از 29 دانشگاه کشور، انتخابات شورای مرکزی و بازرسین اتحادیه انجام پذیرفت.

مسئولیت اجرایی این جلسه بر عهده انجمن علمی مهندسی مواد دانشگاه علم و صنعت بود که به منظور برگزاری هر چه بهتر این جلسه و ایجاد رفاه برای نمایندگان انجمن های‌علمی که در جلسه شرکت کرده بودند، توسط کادر اجرایی اسکان فراهم گردید. لازم به ذکر است حمایت مالی این مراسم به مبلغ هفت میلیون تومان توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت گرفت.

امید است شاهد پیشرفت هرچه بیشتر انجمن‌های علمی دانشجویی در سراسر کشور باشیم.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

سالن همایش های بین المللی برج میلاد تهران

Image

تاریخ برگزاری

یکشنبه

۱۳۹۵ / ۰۹ / ۲۸

Image

تعداد شرکت کنندگان

40 نفر

Image

ساعت برگزاری

14 : 00 - 09 : 00

Image

ارایه دهنده

جناب آقای دکتر فضل الله ایرجی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

سخنران
تصاویر رویداد