انجمن علمی دانشکده معماری و شهرسازی


نشست تخصصی معماری با موضوع مقایسه تطبیقی معماری وشهرسازی دوره صفوی با اروپایکی از دوره های معماری ایرانی دوره صفوی است که اکثر بناهای به جا مانده از دوران های گذشته نیز به این دوره تعلق دارد که برای مثال میدان نقش جهان، عمارت چهل ستون قزوین،چهل ستون اصفهان و ... از بناهای این دوره می باشند.

انجمن علمی معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران برای بررسی بیشتر معماری و شهر سازی این دوره نشست تخصصی معماری با موضوع مقایسه تطبیقی معماری وشهرسازی دوره صفوی با اروپا با حضور کامران صفامنش و محمد محمد زاده و پانل گفتگو با حضور فرزین رضاییان،محمد مرادی و ساسان سواد کوهی فر را برگزار کرد.

در این نشست فیلم شکوه سپاهیان اثر فرزین رضاییان پخش شد و جناب محمد محمد زاده حاضرین را از توضیحات خود نسبت به این فیلم و پاورپوینت های ارائه شده توسط خودشان بهره مند ساختند که تمرکز صحبت ها بر روی شهر اصفهان بود که دلیل آن هم وجود بیشترین جلوه معماری صفوی در این شهر بود.

این نشست در تاریخ 23 آذر ماه سال 1395 در آمفی تئاتر شهید مداح واقع در دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران از ساعت 13 الی 15 برگزار گردید.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

آمفی تئاتر شهید مداح

Image

تاریخ برگزاری

سه شنبه

۱۳۹۵ / ۰۹ / ۲۳

Image

تعداد شرکت کنندگان

140 نفر

Image

ساعت برگزاری

15 : 00 - 13 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده معماری و شهرسازی

تصاویر رویداد