انجمن علمی دانشکده معماری و شهرسازی


همایش پیش رویداد دانشبازیپیش رویداد دانشبازی همایشی است جهت معرفی این رویداد که با همکاری انجمن علمی معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران در تاریخ دوم آبان ماه سال 1395 در سالن اجتماعات شهید مداح دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردید.

در این همایش این رویداد بدین صورت معرفی شد : در رویداد دانشبازی چالش ها و مسائلی از جانب شرکت فن آموز، بنیان گذار پارک های علمی در ایران (با نام پارک علمی فن آموز) مطرح می گردد. شرکت کنندگان رویداد می بایست با بهره گیری از کارگاه های‌ آموزشی، راهنمایی های مربیان و صد البته فعالیت تیمی در یک اتمسفر رقابتی، به طراحی راه حل های خلاقانه و البته گوناگون، به منظور جذابتر شدن هرچه بیشتر این پارک علمی بپردازند.

پارک علمی، محلی است برای آشنایی عموم مردم با پدیده های علمی در علوم گوناگونی چون فیزیک، شیمی، زیست شناسی، هوافضا، رباتیک و ...

به زودی یک پارک علمی (Sience Park) با نام تالار علم، توسط  شرکت فن آموز (سازنده پارک های علمی در ایران) به مساحت 4000 متر مربع در تهران و با حمایت شهرداری تهران احداث می گردد.

دانشبازی یعنی ارائه ایده هایی از جنس بازی، سناریو، معماری، طراحی خدمات و یا هر ایده ای که دستگاه های موجود در پارک علمی فن آموز را به شکل جذابتری به مخاطبانش عرضه نماید.

این رویداد در تاریخ های 13، 14 و 20 آبان ماه در پارک فناوری پردیس و با حمایت پارک علمی فن آموز برگزار می گردد. 

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

سالن آمفی تئاتر شهید مداح دانشکده معماری وشهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۵ / ۰۸ / ۰۳

Image

تعداد شرکت کنندگان

35 نفر

Image

ساعت برگزاری

13 : 00 - 12 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده معماری و شهرسازی

تصاویر رویداد