انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی


مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورودانجمن علمی مهندسی مواد و متالوژی در دوره پانزدهم در تاریخ 26 مهرماه اقدام به برگزاری جشن معارفه ورودی‌های 95 نمود. اهداف این برنامه عبارت بودند از:

       1. ایجاد فضای صمیمی بین دانشجویان جدید الورود

       2. معرفی این انجمن برگزیده در سطح کشوری به دانشجویان

       3. بیان نکات آموزشی و قوانین انظباطی   

       4. آشنایی دانشجویان با مسئولین دانشکده از جمله ریاست، معاونت آموزشی و همچنین مدیران محترم گروه‌های آموزشی دانشکده

مراسم در ساعت 12:30 با ورود دانشجویان به آمفی‌تئاتر دانشکده آغاز شد. در ابتدا آیاتی چند از کلام‌الله مجید قرائت و سپس سرود مقدس کشور عزیزمان ایران در سالن طنین انداز شد. در ادامه مراسم جناب آقای دکتر خیراندیش، معاونت محترم آموزشی دانشکده، سخنرانی خود را پیرامون معرفی دانشگاه، دانشکده، رشته و مختصری از قوانین و مسائل آموزشی ارائه کردند.

سپس جناب آقای دکتر میرکاظمی، معاونت محترم فرهنگی و بعد از ایشان جناب آقای دکتر نقی‌زاده، مدیر محترم گروه سرامیک، صحبت های اولیه خود را با دانشجویان جدیدالورود مطرح کردند. لازم به ذکر است که در حین برنامه از اساتید و دانشجویان پذیرایی به عمل آمد.

پس از سخنرانی مسئولین دانشکده پیرامون مسائل آموزشی، ادامه مراسم به انجمن علمی واگذار گردید که ادامه مراسم با پخش کلیپی از مجموعه فعالیت‌ها و اهداف انجمن دوره چهاردهم ادامه یافت. بعد از پخش کلیپ، مراسم با سخنرانی دبیر محترم انجمن دوره پانزدهم ادامه یافت که موضوعات سخنرانی شامل تقدیر و تشکر از اعضای انجمن دوره قبل، معرفی اعضای انجمن دوره پانزدهم و همچنین تبیین اهداف و برنامه‌های انجمن این دوره بود.

در ادامه مراسم به منظور ایجاد فضای صمیمی در بین دانشجویان و همچنین ایجاد فضایی با نشاط در مراسم، مسابقه‌ای علمی ترتیب داده شد که در طی آن دو نفر از دانشجویان ورودی جدید با هم به رقابت پرداختند. شیوه برگزاری مسابقه به این صورت بود که در ابتدای مراسم از دانشجویانی که تمایل به شرکت در مسابقه در طی مراسم را داشتند، ثبت نام به عمل آمد و در حین مراسم از بین ثبت نام کنندگان قرعه کشی شده و دونفر به منظور شرکت در مسابقه انتخاب شدند. پس از پایان مسابقه به برنده یک عدد فلش حاوی اطلاعات مرتبط با رشته مهندسی مواد و متالورژی اهدا گردید.

لازم به ذکر است که در ابتدای مراسم پکی شامل دفترچه، خودکار، شماره اول از دوره جدید نشریه‌ی رسانه مواد، برگه نظرسنجی و بروشوری مرتبط با رشته و دانشکده به دانشجویان اهدا گردید.

در انتهای مراسم عکس یادگاری از دانشجویان و همچنین اعضای انجمن گرفته شد.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

آمفی تئاتر دانشکده مهندسی مواد و متالوژی

Image

تاریخ برگزاری

دوشنبه

۱۳۹۵ / ۰۷ / ۲۶

Image

تعداد شرکت کنندگان

90 نفر

Image

ساعت برگزاری

15 : 00 - 13 : 00

Image

ارایه دهنده

جناب آقای دکتر شهرام خیراندیش

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

سخنران
تصاویر رویداد