انجمن علمی دانشکده ریاضی


کارگاه آموزش فنون نگارش نشریهدر عصر ارتباطات و شبکه­های اجتماعی و هوشمند شدن ابزار­ها و جامعة بشری، صحنة اصلی رقابت انسان­ها و کشور­ها، ذهن­ها است. با تسخیر ذهن افراد یک جامعه، دیگر نیازی به تصرف فیزیکی آن­ها نیست. امروزه مهم­ترین و وسیع­ترین ابزار­های تسخیر ذهن، رسانه­ها هستند.

رسانه­ها انواع گوناگونی دارند که نشریات یکی از تعیین­کننده­ترین رسانه­هایی است که در صورت رعایت کردن نکات فنی، می­توانند در ذهن­ مخاطب به بهترین نحو ایفای نقش کنند. به­طور خاص، نشریات دانشگاهی قلب تپندة دانشگاه­ها هستند که در حال حاضر در زمینه­های مختلف علمی، فرهنگی، پژوهشی و ... فعالیت می­کنند. با این حال نگارش نشریات از حساسیت بالایی برخوردار است، به­طوری­که هر گونه کوتاهی در نگارش آن، موجب دور شدن از مسیر صحیح انتقال پیام می­شود.

لذا انجمن علمی دانشکدة ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران، از انجمن­های علمی و سردبیران نشریات دانشگاه دعوت به عمل آورد تا با حضور در این کارگاه، بر اثر­بخشی نشریات خود بیافزایند.

کارگاه فوق روز چهارشنبه، مورخ 11 اسفند­ماه سال 1395، از ساعت 13 الی 17 در کلاس شمارة 201 دانشکدة علوم پایه تشکیل شد. مدرس کارگاه جناب آقای مهندس عطا ناصری، در ابتدا به آموزش بخش­های نشریات پرداختند و سپس با بررسی چند نمونه از نشریات منتشر شده در دانشگاه، نقاط ضعف و قوت آن­ها را تشریح نمودند.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

دانشکده ریاضی

Image

تاریخ برگزاری

چهارشنبه

۱۳۹۵ / ۱۲ / ۱۱

Image

تعداد شرکت کنندگان

14 نفر

Image

ساعت برگزاری

17 : 00 - 13 : 00

Image

ارایه دهنده

مهندس عطا ناصری

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده ریاضی

تصاویر رویداد