انجمن علمی دانشکده ریاضی


همایش راه های جذب سرمایه برای استارتاپها در کشور ایرانراه­اندازی هر کسب و کاری، بخصوص یک استارتاپ، با توجه به حضور رقبا و نیاز بازار، بیش از پیش دشوار شده است. هر کارآفرین و سرمایه­گذاری می­داند که داشتن ایده­­ای نو و خلاقانه برای راه­اندازی یک کسب و کار موفق، کافی نیست. برای این منظور علاوه ­بر داشتن ایده و برنامه­ای مدون، بررسی نیاز مشتری و بازار و از همه مهم­تر سرمایه­گذاران، بسیار حائز اهمیت است.

بنابراین انجمن علمی دانشکدة ریاضی، با همکاری دفتر همکاری­های علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران، همایش «راه­های جذب سرمایه برای استارتاپ­ها در ایران» را برگزار نمود. این همایش برای تمامی دانشجویان سراسر تهران رایگان بوده و در روز چهارشنبه، مورخ 24  آذر ماه سال 1395، از ساعت 13 الی 15 ، در آمفی تئاتر شهید شهبازی دانشکدة مهندسی صنایع برگزار شد.

دکتر امیر الداغی، مسئول هماهنگی دانش و صنعت و بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهندس حمید اسدی، مدیر عامل و بنیان­گذار استارتاپ نوار و در انتها دکتر سعید شوال پور، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، سخنرانان همایش بودند. این همایش مورد استقبال دانشجویان داخل و خارج دانشگاه و حتی غیر دانشجویان قرار گرفت.

از محور های سخنرانی می­توان به شیوه­های نوین تامین مالی استارتاپ­ها، جذب سرمایه برای استارتاپ و شرکت­های نوپا و سرمایه­گذاری مخاطره­آمیز، اشاره کرد. همچنین حاضرین سئوالات مرتبط با محور­­های سخنرانی را ­پرسیده و هریک سخنرانان به سئوالات پاسخ می­دادند. در پایان نیز به رسم یاد­ بود به هر یک از سخنرانان تقدیر­نامه­ای از طرف انجمن علمی دانشکدة ریاضی اهدا گردید.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

آمفی تئاتر شهید شهبازی دانشکدة صنایع

Image

تاریخ برگزاری

چهارشنبه

۱۳۹۵ / ۰۹ / ۲۴

Image

تعداد شرکت کنندگان

75 نفر

Image

ساعت برگزاری

15 : 00 - 13 : 00

Image

ارایه دهنده

دکتر امیر الداغی

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده ریاضی

تصاویر رویداد