انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی


برپایی نمایشگاه کتب علمی مهندسی مواد و متالوژینمایشگاه کتاب‌های دست دوم و نو به منظور ارتقای سطح علمی و برطرف کردن نیازهای دانشجویان به کتب انتشاریافته‌ی انتشارات دانشگاه علم و صنعت و همچنین فراهم کردن کتب مورد نیاز برای دانشجویان ورودی 95 در تاریخ 1395/7/13 در طبقه همکف دانشکده مهندسی مواد برگزار شد.

بازدید و خریداری کتب از این نمایشگاه برای تمامی دانشجویان دانشگاه فراهم بوده است.

کادر اجرایی این برنامه به سرپرستی محمد زهره وند شامل تعداد زیادی از اعضای انجمن علمی مهندسی مواد بودند که با توجه به زمان برگزاری نمایشگاه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر نهایت همکاری را داشتند.

این نمایشگاه که به مدت 5 روز برگزار شد در نهایت با شرکت بسیاری از دانشجویان اعم از خانم‌ها و‌ آقایان در تاریخ 1395/7/18 به اتمام رسید.

لازم به ذکر است که در پایان از کتب انتشارات با میزان تخفیف 25 درصدی مبلغ 610 هزار تومان به فروش رسید و از کتب دسته دوم هم به میزان 95 هزار تومان به فروش رفت که این مقدار فروش در طول سالیان برگزاری این نمایشگاه بی‌سابقه بوده است. در پایان امیدواریم که توانسته باشیم گامی هر چند کوتاه در راستای ارتقای سطح علمی و افزایش میانگین مطالعه‌ی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت برداشته باشیم.

Cinque Terre
 (0  (0)

اطلاعات رویدادImage

مکان برگزاری

طبقه همکف دانشکده مهندسی مواد و متالوژی

Image

تاریخ برگزاری

سه شنبه

۱۳۹۵ / ۰۷ / ۱۳

Image

تعداد شرکت کنندگان

200 نفر

Image

ساعت برگزاری

17 : 00 - 09 : 00

Image

ارایه دهنده

انجمن علمی برگزارکننده
انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

تصاویر رویداد