انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن


کارگاه تخصصی اصول مذاکره فن بیاندانشکده مهندسی راه آهن با همکاری کاریز اعتماد، کارگاه تخصصی اصول مذاکره فن بیان را برگزار می کند :

همه ما خواهان این هستیم که با تسلط بر بیان و کلام خود بر دیگران تاثیر گذاشته و آن ها را با عقاید و نظرات خود همراه کرده و به اهدافمان برسیم. ارزش خوب حرف زدن و نقش آن در برقراری ارتباط موثر هم بر کسی پوشیده نیست. ولی لازمه این مهم این است که ابتدا بر خودمان تسلط داشته باشیم و کلام خود را مدیریت کنیم حرفها و کلمات را در اختیار عقل و فهم خود گرفته و اجازه ندهیم زبانمان بی اختیار عقل حرکتی کند و بر آن پیشی بگیرد.  قدرت واژگان را جدی بگیریم و لازمه مدیریت بر بیان این است که قبل از هر کلمه که قصد گفتن آن را داریم ابتدا فکر کنیم ببینیم چه می خواهیم بگوییم و چطور باید بگوییم. کلمه ای که بکار می بریم مرهمی است که باعث التبام زخم دلی می شود یا مثل خنجری است که دلی را می شکافد. کلاممان نوید صلح و آرامش است یا سرآغاز فتنه ای بزرگ. داستان های زیادی از زندگی افراد موفق وجود دارد که بیانگر این است که چطور قدرت یک جمله یا یک کلمه توانسته مسیر زندگی آنان را تغییر داده و سبب موفقیتشان شده. شما هم اگر کمی تامل کنید حتما کلام و بیانی را بخاطر می آورید که تحت تاثیرش قرار گرفته و تغییری مثبتی را برایتان به ارمغان آورده است.

در این کارگاه که با تدریس مجری و گوینده رادیو و تلوزیون ، امیر فراهانی ، برگزار می شود، به مباحث زیر پرداخته خواهد شد:

  • مهارت فن بیان
  • شیوه درست سخن گفتن
  • رفع پارازیت های ارتباطی
  • ایجاد اعتماد به نفس کلامی و مهارت کنترل
  • ترس از سخنرانی
  • ۱۶ حرف جادویی کلام
  • شخصیت شناسی در مذاکره و نیز آشنایی با الگوهای رفتارشناسی

 

این کارگاه در روز های ۱۶ و ۱۸ اردیبهشت از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹:۳۰ در دانشکده مهندسی راه آهن برگزار می شود.

هزینه ی این کارگاه برای هر نفر ۸۰ هزارتومان و برای دانشجویان علم و صنعت با ۵۰٪ تخفیف ۴۰ هزار تومان است. علاقه مندان میتوانند از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام کنند:

https://evand.com/events/mozakereiust2

Cinque Terre

اطلاعات رویدادhttps://evand.com/events/mozakereiust2

انجمن علمی برگزارکننده