انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن


دوره آموزشی ABAQUSانجمن علمی مهندسی راه آهن دوره  آموزشی ABAQUS را برگزار می کند :

یادگیری نرم افزار آباکوس ، دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی ماشین های ریلی ، مهندسی عمران و مهندسی خط و سازه های ریلی برای حل ساده تر مسائل کمک می کند.

 

 انجمن علمی دانشکده مهندسی راه آهن در نظر دارد تا با مناسب ترین قیمت برای دانشجو ها این کارگاه آموزشی را در ۴ روز، پنج شنبه ها از ۱۱ آبان تا ۹ آذر و در ساعات ۸ -۱۳ برگزار کند.

این دوره آموزشی در دانشکده مهندسی راه آهن و با تدریس مهندس علی همتی برگزار می شود و هزینه ثبت نام این کارگاه برای دانشجویان علم و صنعت ۶۰ هزارتومان و برای سایرین ۷۵ هزار تومان است.

آباکوس قابلیت حل مسایل از یک تحلیل خطی ساده تا پیچیده ترین مدلسازی غیر خطی را دارا می‌باشد. این نرم‌افزار دارای مجموعه المانهای بسیار گسترده‌ای می‌باشد که هر نوع هندسه‌ای را می‌توان توسط این المان‌ها مدل کرد. همچنین دارای مدل‌های رفتاری بسیار زیادی است که در مدلسازی انواع مواد با خواص و رفتار گوناگون نظیر فلزات، لاستیک‌ها، پلیمرها، کامپوزیت‌ها، بتن مسلح، فومهای فنری و نیز شکننده و همچنین مصالحی ژئوتکنیکی نظیر خاک و سنگ، قابلیت بالایی را ممکن می‌سازد. نظر به اینکه آباکوس یک ابزار مدلسازی عمومی و گسترده می‌باشد، استفاده از آن تنها محدود به تحلیل مسائی مکانیک جامدات (یعنی مسئله تنش - کرنش) نمی‌شود. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان مسایل مختلفی نظیر انتقال حرارت، انتقال جرم، تحلیل حرارتی اجزاء الکتریکی، اکوستیک، تراوش و پیزو الکتریک را مورد مطالعه قرار داد.

 

برای ثبت نام می توانید از لینک زیر اقدام یا به دفتر انجمن علمی مراجعه کنید.

لینک ثبت نام کارگاه آموزشی آباکوس  : ppng.ir/d/0vkt

Cinque Terre

اطلاعات رویدادppng.ir/d/0vkt

انجمن علمی برگزارکننده