انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


دهمین دوره‌ی مسابقات برنامه‌نویسی ای سی امای‌سی‌ام از جمله مسابقات آموزشی می‌باشد که می‌تواند یک دانشجوی رشته‌ی کامپیوتر را در مواردی همچون تقویت روحیه‌ی همکاری، تقویت بنیان‌های علمی به خصوص در دروسی مانند ساختمان داده و تحلیل و طراحی الگوریتم یاری کند. با شرکت در مسابقات ای سی ام علاوه بر لذتی که در آماده شدن و کد زدن و فکر کردن است به دو چیز خیلی مهم دیگر هم دست پیدا می کنیم اول طراحی الگوریتم و دوم کد زدن سریع.

برگزاری این مسابقه نقش مهمی در ارتقاء توان نخبگان برنامه‌نویس کشور و ایجاد شور و هیجان مثبت در آنان داشته است. تقویت مهارت‌های حل مسئله، طراحی و پیاده‌سازی پروژه در زمان محدود، تقویت مهارت‌های گروهی و انجام کار تیمی از دیگر اهدافی است که این مسابقه دنبال می‌کند. حضور شرکت‌کنندگان برتر این مسابقه در مسابقات جهانی و رقابت با دانشگاه‌های مطرح جهان از دیگر دستاوردهای این مسابقه برای دانش‌جویان و دانشگاه‌های کشور است.

بعد از برگزاری موفق چندین دوره‌ی مسابقات برنامه‌نویسی ای سی ام توسط انجمن علمی دانشکده کامپیوتر، این انجمن علمی دهمین دوره این مسابقات را در سطح دانشگاهی در روز جمعه 7 اردیبهشت 1397 و در ساعات 9 الی 13برگزار خواهدنمود.

Cinque Terre

اطلاعات رویدادجهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به انجمن علمی دانشکده کامپیوتر مراجعه کنید.

انجمن علمی برگزارکننده