انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر


همایش بیت‌کوین و ارزهای دیجیتالبیتکوین یک شبکه توافقی است که یک سیستم پرداخت جدید و یک نوع پول کاملا دیجیتال را بوجود آورده است. این اولین شبکه پرداخت نقطه به نقطه تمرکززدایی شده است که توسط کاربرانش بدون هیچ اختیار مرکزی و یا واسطهای، نیرومند شده است. از نقطه نظر یک کاربر، بیتکوین بسیار شبیه پول نقد اینترنتی است.

همایش بیتکویت در پی توضیح، تشریح و ساخت زیربناهایی برای استفاده از تکنولوژی ارزهای دیجیتال در کشور است و درباره برنامهریزی آینده این امر به بحث و بررسی میپردازد. با شرکت در این رویداد با راهکارهای جدید آشنا شوید، ایدههای خلاقانه بیابید، همکاران جدید پیدا کنید و آینده روشنی در زمینه ارزهای دیجیتال برای خود رقم بزنید.

انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر و دفتر مرکزی انجمنهای علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، این همایش را با هدف آشنایی با تکنولوژی و دستاوردهای سالانه بیتکوین و ارزهای دیجیتال، در تاریخ 25 آذر ماه 1396 در ساعات 9:00 الی 15:00 برگزار خواهند نمود. سخنرانان این همایش آقایان سهیل رشیدی، بنیانگذار پیمنت 24 و صرافی ستاره سهیل، رضا قربانی، مدیرعامل شبکه راهپرداخت، سعید حسینی، بنیان گذار فروشگاه اینترنتی لیون کامپیوتر و سید مسعود شریفی، کارشناس ارشد دانشگاه امام صادق و پژوهشگر شرکت سایبر اکو خواهند بود.

Cinque Terre

اطلاعات رویدادجهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به انجمن علمی مهندسی کامپیوتر مراجعه کنید.

انجمن علمی برگزارکننده