انجمن علمی دانشکده ریاضی


کلاس آموزش نرم ‏افزار Machine Learning  به عنوان یکی از شاخه‏‌های وسیع و پرکاربرد هوش مصنوعی‏، یادگیری ماشین ((Machine Learning به تنظیم و اکتشاف شیوه‌‏ها و الگوریتم‌‏هایی می‏‌پردازد که بر اساس آن‏ها رایانه‏‌ها و سامانه‏‌ها توانایی تعلم و یادگیری پیدا می‏کنند.

               یادگیری این نرم‏‌افزار امکان صرفه‏‌جویی در هزینه‏‌های عملیاتی و بهبود سرعت‏‌عمل تجزیه و تحلیل داده‏ها را فراهم می‏کند. همچنین طیف پژوهش‏هایی که در یادگیری ماشین می‏شود، گسترده است.

  دکتر احسان محبیان‏فر، مدرس کلاس آموزشی متلب هستند. ایشان دکترای ریاضیات مالی از دانشگاه علم ‏و‏صنعت دارند و مدرس کارگاه‏های یادگیری ماشین و سرپرست تیم تخصصی شرکت تحلیل‏گران داده‏های عظیم پیشگام می‏باشند.

  دانشجویان می‏توانند با پرداخت هزینه‌ی مناسبی طی دوره‏‌ی کوتاهی این نرم‏‌افزار را یاد بگیرند و همچنین در پایان دوره‏‌ی کلاس به آن‏ها مدرک معتبری اعطا می‏گردد.

  در این کلاس دانشجویان دانشگاه علم و صنعت و همچنین سایر دانشگاه‏‌ها می‏توانند شرکت کنند که هزینه‌‏ی ثبت‏‌نام برای دانشجویان دانشگاه علم و صنعت 200هزار تومان و برای سایر دانشجویان 250هزار تومان می‏باشد.

  این کلاس از چهارشنبه 19 مهر 96 به مدت 3 هفته در روزهای چهارشنبه و پنج‏شنبه از ساعت 13:30 الی 17:30 برگزار خواهد شد.

Cinque Terre

اطلاعات رویدادجهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به دانشکده‌ی ریاضی مراجعه کنید.

انجمن علمی برگزارکننده
سخنران